Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Hogwarts College (H)

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorTeade
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyLaup Aug 02, 2008 8:27 pm

Niisiis... esimene mulje - mida faaki. Hogwarts College on põhiliselt täpselt sama mis Hogwarts, majad ja nii ning õppeprogramm. Kuid seal on ainult 3 aastat ja kooli minnakse 16 aastaselt. Ehk siis kui lõpetatakse 9 klass.

Nimi: Stefani London
Vanus: 16
Välimus: Blondid pikad säravad juuksed, sinised silmad, helepruun nahk, kunstküüned, nabarõngas
Iseloom: Noo peoloom, beib, võimutseja, upsakas, võrgutaja

Stefani oli lõpetanud 9 klassi. Oli 25 august ja tüdruk oli just ärganud. Stefani ringutas ja vaatas aknast välja. Sealt paistis sisse päike, ning tuba oli väga palav.
"Voeh!" haigutas tüdruk, pani oma karvased roosad sussid jalga ning haaras oma pehme roosa hommikumantli. Tüdruk lohistas ennast vannituppa, käis mullivannis ja pani juuksed roosa rätikuga ülesse. Stefani vaatas ennast korraks peeglist. Kuigi ta ei olnud meikimata, oli ta ikka täielik kaunitar. Tüdruk võttis oma läbipaisvad plastmassist hambajäljendi kaare suust ja pesi selle ära ning toppis selle vastikusega karpi.
"Ma vihkan seda!" sisises tüdruk, pesi siis hambad ning puhastas näo ära. Stefani liikus siis oma tuppa ja tegi uksed lahti, millele oli graveeritud - Stefani London. Tüdruk liikus oma riidekappi, mis oli väga suur. Neiu haaras valge kleidi, mille seelikuosas valget riiet kattis helesinine siid.

**mul oli igav xD*
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 11:48 am

*alustan suure paugu ja kahe tegelasega (A) sry, jen*

Nimi: Shia [shaia] Casillas (H) *eks see poisinimi ole Very Happy*
Vanus: 16
Välimus: blondid juuksed, alati selline soeng nagu praegu meestemoes on (A), rohelised silmad, suht musklis
Iseloom: noriv, koomik, aga arukas
PS. Ei salli Stefanit tema beibekäitumise tõttu

Nimi: Fallyn Raven
Vanus: 16
Välimus: mustad pikad juuksed, pruunid silmad ja tume nahk (mulatt), sale
Iseloom: harva rahulik, tujukas, sageli omaete hoiduv


"Shiaaaa!" möirgas ema köögist. "Tule sööma!"
Shia ajas end pahaselt püsti. "Ma tulen, gaad deem it! Rahune maha, noh!" Ta pani kiirelt mingi T-särgi selga ja teksad jalga ning müdistas trepist alla.
---
"Palju õnne!"
Fallyn naeratas. "Aitäh."
"Õnne, Ally!" Sõbranna kallistas Fallynit tugevalt.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 12:18 pm

Stefani haaras veel ühed valged kontsaga kingad ning läks tagasi oma magamistuppa. Ta pani kleidi selga ja hakkas siis ennast korda tegema. Stefani võttis rätiku ära ja föönitas juuksed kuivaks. Siis puuderdas enda näo ära, pani endale musta pikendava ripsmedu¹¹i, helesinise laovärvi ja väga kauni heleroosa huuleläike. Lõpuks juuksed, need ta jättis kaunilt lahti ning asetas ilusa roosa lille omale juustesse. Tüdruk nägi lihtsalt jumalik välja.

No ime pole, Stefani oli Glamour Girl-i kaanetüdruk ja ta töötas linna kõige kallimas kaubamajas kassapidajana. Iga päev aitas ta rikastel naistel valida pidulikke kleite, karusnahamantleid ja palju palju muud. Peale kauba oli Stefani olnud Prom Queen, koolis õpilastenõukogu president ja igal üritusel kas juhi positsioonis või ¾ürii liige. Tüdruk oli harjunud kuulsusega, ta lihtsalt armastas seda. Neiu vanemad olid miljonärid ja elasid kaunis uhkes mõisas. Stefani omas peaaegu poolt majast. Tüdrukul oli veel 17 aastane vend - Richard ja väikene õde - Charlott. Richard oli väga tagasihoidlik. Ta oli nagu tavaline inimene. Töötas ühes Sportlandis müüjana ja mängis sulgpalli. Charlott aga oli ainult 6 aastane, tüdruk unistas väga kuulsusest, printsidest ja kaunites ballidest. Väike tüdruku tirts võttis alati Stefanist õppust.

Stefani oli nüüd valmis ja väljus oma suurest roosast magamistoast. Neiu kõndis mööda koridori mõisa põhipoole poole. Ta kõndis kaunist trepist alla, mida ilmestas punane vaip, mis oli kuldsete tokkidega trepi külge kinnitatud.

"Oh vaata aga sind, iluduskuninganna!" hüüdis Richard ja viipas Stefani poole, "tema siin! Minge võtke lausa autogrammi!"

"Richard!" hüüdis Stefani, "lõpeta. Mida mina teha saan, et sa kade oled!"


*igav on XD*
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 1:53 pm

*ikka juhtub*

"Nonii, Shia, kallis, ole nii kena ja vea oma kuulsusetagumik siia." Ema tõstis poisi taldrikule muna ja peekonit.
Shia turtsatas. Muidugi oli talle teada, et tema nimekaim oli ei keegi muu kui Shia LaBeouf, tema iidol. Ta sonkis praetud muna katki ja hakkas sööma.
---
"Ally, sulle on telefon!" hõikas õde. Fallyn hüppas voodist välja ja jooksis telefoni juurde.
"Palju õnne, minu lemmiklapselaps!" rõkkas vanaema teisel pool liini.
"Tänud," naeratas Fallyn.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 5:40 pm

Neiu pilgutas poisile silma ja kõndis uhkelt söögisaali poole. Söögisaalis istus tema pere ja söögisaali ääres oli kaks väikest tooli, mille kõrval oli laud ja selle peal oli toit. Ühes toolis istus valge kass, kelle peas oli pisikene kroon ja teisel toolil istus väikene Cavalier King Charles Spaniel. Charlottel oli seljas roosa ballikleit nagu alati, sest ta alati unistas olla printsess. Neiu emal - Elizabethil oli seljas tumepunane põlvedeni kleit ning tema isal, George-il, oli pintsak. Stefani ja Richard istusid laua taha, ning neile toodi söök.
"Kallis, meile tuli täna huvitav kiri, see on sulle!" sõnas Elizabeth ja lasi teeneril kirja Stefanile viia, sest laud oli liiga pikk ning Elizabeth ei oleks kunagi läinud tütre juurde, et kirja viia. Tema väärikus ei lubanud seda. Stefani võttis kirja teenerilt ja tegi selle lahti.
"Oeh.. mingi Hogwarts Colllege.. mõtetu!" sõnas tüdruk ja tegi kirja lahti. Äkki tüdruk karjatas.
"Mis on kallike?" küsis Elizabeth.
"Siin ütleb: Lugupeetud Stefani London, teil on koht Hogwarts College-s , võlukunsti koolis. Meil on rõõm teatada, et te olete nõid. Kindlasti teie vanemad seletavad seda. 1 septembril väljub rong, et viia teid Hogwarts College-sse. Te olete seal ühe aasta ja tulete suvevaheajaks koju. On olemas meil ka jõuluvaheajad ja lihavõttevaheajad. Nende vaheaegadel on teil valida, et kas te lähete koju või jääte kooli. Hogwarts College-s on 3 klassi. Seal on eraldi 4 maja. Kõigest lähemal järgmisel lehel. Kolmandal lehel on nimekiri asjadest, mida te saate Diagoni Põiktänavast, juhised kuidas sinna saada, on nimekirja lõpus. Palju head teile, Kooli direktor - Sten, "luges tüdruk ette ja vaatas ehmunult ema.
"Emps.. ütle et see on kõigest nali!" sõnas Stefani.
"Kallike... umm.. sa oled tõesti nõid. Minu õde, tädi Niine, on juhtimisi nõid. Ja mu ema ka. Mina mitte, ma ei uskunud eales, et sa oled nõid. Aga tundub et see on tõsi kullake. Aga sulle hakkab tõesti seal meeldima! Niine rääkis mulle kõigest, mis seal toimus ja talle väga meeldis!" naeratas Charlotte.
"Olgu!" naeratas tüdruk ja vaatas ikka veel kahltustava pilguga kirja.


*igav???*
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 5:50 pm

*maioska enda kohta öelda, aga ma ei lugenud kogu seda jura ära.*

Ukse juurest kostis lõksatus ja midagi maandus matile. Shia hüppas püsti ja tuiskas ukse juurde. "Mulle on kiri!" karjus ta kööki ning rebis ümbriku katki. Vaikselt luges ta kirja läbi, marssis kööki ja pani selle lauale. "Seletus."
"Shia.. Sa oled võlur. Mina ka, aga isa ja su õde mitte. Sa oled minu geenid pärinud," lausus ema. "Ma juba mõtlesin, millal see kiri tuleb."
--
"Fallyn, sulle tuli kiri!" jooksis Fallyni väike õde tuppa. Sõprade ja ema valvsa pilgu all avas neiu ümbriku, libistas silmadega üle kirja ja vakatas. "Ma olen nõid?"
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 5:55 pm

"Sa saad hakkama!" naeratas ema.
"Mhm, sain aru. Lähen nüüd!" sõnas Stefani tõusis toidulauast püsti ja läks välisukse juurde. Ukse kõrval seisis teener.
"Mo, palun anna mulle mu auto võtmed!" sõnas Stefani. Teener andis talle võtmed ja tüdruk väljus majast. Ta kõndis garaazi poole, istus oma autosse. See oli hõbe, ilma katuseta, ning kapoti peale oli graveeritud tüdruku nime algustähed - SL - Stefani London. Neiu käivitas auto ning sõitis kaubamaja poole. Täna oli tema tööpäev.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:03 pm

"Ota, misasja, ma saan siis abrakadabra ja simsalabim teha?" uuris Shia. "Nagu viuh ja kaboom?"
Ema turtsatas. "Mitte päris. Sa pead seda veel õppima. Sinu võluvõime on praegu avanemata, Hogwartsis õpetatakse seda kontrollima ja puha. Ka mina olen sealse väljaõppe läbinud."
---
"Kogu meie pere oskab võluda, kõik peale Chelsea muidugi," nookas ema peaga väikese õe poole.
"Lahe sünnipäev," teatas Fallyn naeratades. "Kuulge, korraldage mulle selline asi ka järgmine aasta. See libakirja värk oli päris üllatav."
"Aga Ally, see ei ole mingi nali! See on päris ehtne kiri Hogwartsist, nad tahavad sind oma õpilaseks, usu mind, sinna ei saa kõik võluvägised minna," selgitas ema.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:05 pm

Stefani jõudis kaubamajja.
"Stefani! Lõpuks ometi, töö ootab!" hüüdis Fiona.
"Olgu!" sõnas neiu ja läks kassa taha.
"Oeh... mina ja nõid... õudne!" mõtles tüdruk, "aga ma loodan, et ma olen kindlasti klassi priimus. No vaadake mind!"
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:13 pm

"Jura." Shia viskas kirja paberikorvi ja kadus oma tuppa.
Tema ema korjas ümbriku ettevaatlikult välja. "Ta ei mõista veel, kui suur privileeg on Hogwartsi minna," pomises isa oma kohvitassi tagant.
---
"Aga kus see Diagon asub, ma ei ole sellest kuulnudki!" ajas Fallyn oma jonni.
"Me viime su sinna," lubas ema. "Sul on rüüd ja asju vaja, võlukepist rääkimata."
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:16 pm

Peale tööd läks Stefani koju ja kiirustas oma tuppa. Toas ta pani käima muusika ning vajus voodile.
"Kallis?" küsis ema ja koputas uksele.
"Sisse!" mõmises tüdruk. Charlott tegi ukse lahti ja pani maki kinni.
"Stefani.. me lähme homme Diagoni põiktänavale... maga kenast välja!" naeratas ema.
"Olgu!" sõnas Stefani ja lohistas ennast vannituppa.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:30 pm

"Shia?"
Shia vaigistas muusika oma läpakast. "Mis on?"
Ema astus tuppa. "Kuule, saad aru, Hogwarts teeb sulle teene, kui sul seal laseb õppida, igaüks ei saa sinna."
"OO, ja mis ma peaks selle peale ütlema? Jumal tänatud, et nad mind tahavad?" torises poiss ja pani muusika uuesti mängima.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:31 pm

Stefani haigutas, pani roosa pits öösärgi selga ning puges voodisse. Ta pani oma roosad silmaklapid(ma ei tea mis nende õige nimi on xD) pähe, asetas need silmade ette ja jäi magama.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:34 pm

*uus päev*

Fallyn ärkas selle peale, et ema teda raputas. "Fallyn, lähme. Diagoni põiktänavale."
---
"Shia, pane riidesse, me lähem Diagoni põiktänavale," hüüdis ema ja poiss avas vastumeelselt kapi.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyPüh Aug 03, 2008 6:36 pm

Stefani ärkas sellepeale, et keegi oli pannud äratuskella. Ta mõmises ja vaatas kella. See näitas - 7.00
"MIDA FAAKI!" hüüdis neiu ja teki üle pea.
"KALLIS MILLISED SÕNAD!" kiljatas Charlotte, "ärka nüüd! Me jääme muidu hiljaks!"
"Ema! Kell on seitse!" karjus tüdruk.
"Täpselt, Rise and Shine Superstar!" hüüdis ema, "Kui sa tunni aja pärast all ei ole, ma lasen teenijad sind üle kasta suure kausi külma veega!"
"OLGU! OLEN ÜLEVAL!" vihastas Stefani ja marssis vannituppa.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 11:23 am

"Ma usun, et see on sulle uudne, aga me reisime tavaliselt floopulbriga," seletas Fallyni ema lahkelt ja sirutas tüdruku poole toosi rohelise pulbriga.
Fallyn vahtis ema lolli näoga.
Ema ohkas. "Olgu. Kallis, palun mine Chelseaga ees." Fallyni isa astus kaminasse, tõmbas väikese tüdruku enda kõrvale, viskas pulbri restile ja karjus: "Diagoni põiktänav!" Nad haihtusid rohelistes leekides ning Fallyn astus kärmelt sammu tagasi. "Mina sinna ei lähe!" põikles ta.
---
Shia astus koos emaga ühe kõrtsi ees taksost välja. Selle kõrtsi kõrval asus miski, mis tundus samuti kõrts olevat, aga selle silt oli räämas ja kiikus. Ema juhtis Shia sisse, prügikastidest mööda ja peatus telliskiviseina ees. Ta tõmbas välja oma pika heleda võlukepi, toksis paari kivi ja pomises midagi.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 11:26 am

Neiu pesi ennast ära ja läks riietetuppa. Ta otsis tükk aega ja pani selga lõpuks mustad teksad ja heleroosa pikema särgi. Jalga aga pani tüdruk valged botased. Peale pani tüdruk lumivalge kampsuni, sellepärast et see päev oli pilvine ning jahe. Stefani tegi endale kaks patsi ja pani pähe valge noka mütsi.

"Lähme!" hüüdis Charlott. Nad istusid musta limusiini ja sõitsid lennujaama. Nad elasid ju Los Angeles. Perekond istus eralennuki peale ja sõit algas. Stefani võttis oma roosa läppari ja hakkas filmi vaatama.

Peale sõitu, nad istusid teise limusiini peale ja sõitsid Londonisse.

"Lõpuks ometi Londonis!" naeratas Stefani, kui märkas silti - WELCOME TO LONDON!
Limusiin sõitis parklasse ja nad kõndisid jalgsi Lekkiva Katla juurde.
"Kas see on Lekkiv Katel?" küsis Stefani ja vaatas hirmunud ilmega musta ukse poole.
"See on jube!" kriiskas neiu.
"Olgu. Pange need keebid selga!" sõnas Charlott ja andis kõikidele vihmakeebid, "see on kaitse mustuse ja pisikute eest!"
"Oeh, vedas. Ma arvasin, et ma pean oma kallid riided mustaks tegema!" vingus Stefani ja tõmbas keebi üle pea.
"Näo kaitset polegi?" päris siis neiu, "mu nägu saab kannatada!"
"Stefani... palun, me peame selle üle elama!" sõnas Charlott.
"Olgu!" vastas neiu ja nad sisenesid hapude nägudega Lekkivasse Katlasse.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 11:33 am

Ema lükkas toosi Fallyni poole, neiu astus sunniviisiliselt kaminasse, viskas pulbri jalgade ette ja hüüdis: "Diagoni põiktänav!"
Järgmine hetk pahvatas ta Lekkiva Katla kõrtsi kaminast välja ja niitis ühe blondi tüdruku jalust.
---
Shia kuulis kõrtsist mingit kisa, kiikas ruumi ja nägi, kuidas mustade juustega tõmmu tüdruk midagi pomisedes ja end kloppides püsti ajas. Ilmselt oli ta blondi tüdruku pikali tõmmanud. Shia krimpsutas nina. Miski blondi tüdruku käitumises ei meeldinud talle, kuid mustapäine neiu oli just tagasihoidliku hoiakuga.
"Shia, tule." Ema viipas käega võlvkäigu taga peitunud pikale tänavale, mille lõpus paistis suur valge maja.
"Oota, emm." Shia lipsas kõrtsi ja sättis end tõmmu neiu vaatevälja.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 12:07 pm

Stefani kiljatas, "VAATA ETTE!"
"Ummm... tere, kuidas saab Diagoni Põiktänavasse?" küsis George baarimehe käest.
"Aa tere... Hogwartsi asjus ma arvan, eem.. ja muide, et võite vihmakeebid ära võtta, meil ei saja ning diagonis ka!" sõnas baarimees.
"Me kavatseme ikka neid seljas hoida!" ütles Charlotte tõrkjalt.
"Olgu... tulge, ma juhatan!" vastas mees ja juhatas nad ühe ukse kaudu taha õue, mis oli kõrva müüriga piiratud. Mehike läks müüri äärde, võttis võlukepi ning koksid vastu erinevaid telliskivisi. Müür võpatas ja hakkas liikuma, ta lükkas kivid veidi eemale, tekitades ava Diagoni Põiktänavale.
"Aitäh!" sõnas Stefani ja nad sibasid kiirelt põiktänavale.
"Siin on palju rahvast!" hüüdis Charlott, kui nägi suurt rahvamassi sibamas Diagoni põiktänaval.
"Hakkame siia aga asju ostma!" sõnas ema ja nad hakkasid poodidesse minema.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 3:35 pm

Fallyn heitis Shiale ühe pilgu, kloppis püksipõlved tahmast puhtaks ja kiikas selja taga asuvasse peeglisse. Nii tema kui tema vanemad kui poiss kui tema vanemad olid kriimud. Tahmast. Fallyn hakkas järsku naerma. "See blondu, mina tsahh! otse tal jalad alt!" itsitas ta.
Shia hakkas ka naerma. "Mina olen Shia," lausus ta turtsudes.
"Fallyn, sõpradele Ally." Fallyn lükkas oma mustad juuksed eemale. "Hogwartsi?"
"Muidugi." Shia heitis tüdinud pilgu oma emale.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 3:37 pm

Hiljaõhtul tegi Stefani oma hotellitoa ukse lahti ja vedas ennast sisse. Tüdruk oli surmväsinud. Teener tuli tüdruku järel, pani õpikud, katlad, uue kõige kiirema luua, võlukepikarbi ja teised pisikesed tarbed lauale ning läks minema. Stefani käis pesemas ja pani endale puhta öösärgi selga ning puges voodisse.

Saabus 1 septmeber. Neil eelmistel kahel päeval olid Stefani ja ta perekond käinud Londonis shoppamas, juuksuris ja spas. Tüdruk ärkas üles, ringutas ja läks vannituppa. Varsti väljus ta sealt, endal ümber roosa rätik ja jalas roosad karvased sussid. Tüdruk pani endale valge lehviva seeliku ning heleroosa särgi. Jalga aga valged kontsaga kingad. Stefani tegi endale hobusesaba ja vaatas ennast korra üle. Kombes. Tüdruk ja tema perekond sõid hommikusöögi ära ja läksid rongijaama.
"Võeh! Õudne! Siin on kõik nii tossune!" hüüdis Stefani ja hoidis ennast vanemate ligi.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 3:44 pm

Shia ja Fallyn kõndisid perroonile koos, nende vanemad ja õed-vennad saatmas. Nad naersid millegi üle.
"Oma juukseid ikka taravärviga ei värviks!" turtsus Shia. Fallyn pani käe suu ette, et oma naeru varjata, kuna kõnealune oli just perroonile astunud.
"Vaata, printsess Kuldkingake tuli!" ütles Shia rõhutatult ja Fallyn purskas naerma.
"Hoiata ka, kui nalja teed, eks," kõõksus ta suurest naerust õhupuuduses.
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 3:46 pm

Stefani polnud neid tähelepannud.
"Lõpuks... kuidas me sinna saame?" päris tüdruk, "siin pole ju platvormi 9 ja kolmveerand?"
"Siin ei ole, aga me peame seinast läbi minema, siis on. Ma mäletan üht teist, kui ma käisin õde saatmas. Tule.. ma näitan kus see on!" naeratas Charlott ja viis nad ühe seina juurde.
"Nii... lähme, käest kinni ja üks, kaks, kolm!" hüüdis ema ning nad läksid seina sisse. Stefani tegi silmad lahti ja nägi Hogwartsi rongi. Teener aitas tal asjad peale ning tüdruk sisenes rongi. Ta otsis endale kohta ja leidis ühe tühja kupee. Stefani tegi oma käekoti lahti ja otsis välja oma roosa siidi kaelaräti. Tüdruk tegi selle lahti ja asetas selle toolile. Alles siis istus ta maha.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Serena

Serena


Postituste arv : 1277
Join date : 10/03/2008
Age : 29
Asukoht : gardinia =)

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 3:51 pm

Shia kortsutas kulmu, pistis pea läbi seina. "Tule, siin on tõesti platvorm!" hüüdis ta, lükkas käru sisse ja vahtis punast rongi lummatult.
Fallyn nügis oma käru edasi ja peatus Shia kõrval. "Vau. Nad ei ole lakiga koonerdanud."
Shia turtsatas. "Tule. Otsime omale kupee, enne kui miss Blond Banaan need kõik hõivab." Ta ronis vagunisse, tõmbas Fallyni endale kättpidi järele ning hakkas kupeesid uurima.
Shia lükkas ühe kupee ukse lahti, kuid hakkas käega vehkima. "D¾iises kraist, mis parfüümitehas siin on?" oigas ta ja pööritas Stefani poole silmi.
Fallyn müksas poissi. "Jäta printsess rahule. Ta peab keskenduma, et mitte oma rätikest kortsu ajada." Ta lükkas viimase kupee ukse lahti ning vedas oma kohvri sisse. "Lucky us."
Tagasi üles Go down
http://gardinia.forumsrpg.net
Admin
Admin
Admin


Postituste arv : 1368
Join date : 06/03/2008
Age : 30
Asukoht : Tahaks olla Londonis ;D

Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) EmptyTeis Aug 05, 2008 3:53 pm

Stefani pööritas silmi ja vaatas upsakalt välja. Rong hakkas liikuma ja äkki oli koputus kupee uksele. Stefani vaatas kiiresti, kes see on. Ukse taga seisid kaks tüdrukut. Mõlemad olid pruunide juustega. Nad tegid ukse lahti ja küsisid, "kas siia võib tulla, teised on täis!"
"Palun!" naeratas Stefani, talle meeldis tore seltskond. Tüdrukut istusid ja tutvustasid ennast. Veidi tüsedam tüdruk oli Elli ja teine oli Olivia.
"Ma olen Stefani London!" sõnas Stefani ja pani rõhku perekonna nimele. Nii nagu ta oli arvanud, vajusid tüdrukutel suud lahti.
"Stefani LONDON!" kriiskas rõõmust Elli, "ma olen teie suur suur SUUR fänn! See kollektsioon Glamouri ajakirjas oli lihtsalt SUPPER!"
"Aitäh!" naeratas Stefani.
Tagasi üles Go down
https://geisha.forum.co.ee
Sponsored content





Hogwarts College (H) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hogwarts College (H)   Hogwarts College (H) Empty

Tagasi üles Go down
 
Hogwarts College (H)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 15Mine lehele : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Jutud :: RPG-
Hüppa: